Co sprawia, że manicure hybrydowy jest tak popularny?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci, zyskuje coraz większe grono zwolenniczek. Nie ma się czemu dziwić – paznokcie zdobione tą metodą są przede wszystkim trwałe i odznaczają się pięknym i estetycznym wyglądem. Co jednak warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na wykonanie manicure hybrydowego? O czym powinnyśmy pamiętać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, znajdziecie w naszym poniższym artykule.

Przede wszystkim – trwałość manicure hybrydowego

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o wykonanie manicure hybrydowego, jest jego trwałość. Manicure ten utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet, chcąc zapewnić sobie piękny, estetyczny i przede wszystkim trwały manicure hybrydowy, decyduje się na jego wykonanie. Koszt takiego zabiegu to około 50-60 zł. Może być on jednak nieco wyższy. Wiele zależy od tego, jakim lakierem metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest wykonywana, czy lakier kładziony jest na tipsie czy na naturalnej płytce. Bardzo ważne jest też to, czy wykonujemy dodatkowe zdobienia na paznokciu. Wszystkie te czynniki definiują cenę, którą musimy zapłacić za wykonanie takiego zdobienia.

Czy mogę wykonać manicure hybrydowy samodzielnie w domu?

Kolejnym pytaniem, które bardzo często pojawia się przy okazji różnych dyskusji na temat metody hybrydowej zdobienia paznokci jest to, czy można ją wykonać samodzielnie w domu. Jak najbardziej, jest to możliwe. Popularność tej metody zdobienia paznokci sprawiła, że w sklepach bez najmniejszego problemu będziemy w stanie dokonać zakupu podstawowego zestawu, który umożliwi nam wykonanie hybryd w domowym zaciszu. Cena takiego najbardziej podstawowego zestawu, to około 200 zł, przy czym najdroższa z niego jest lampa UV. Zestaw taki będzie nam jednak służył przez wiele lat.

Musimy jednak pamiętać o tym, że nie każda kobieta będzie w stanie samodzielnie wykonać manicure hybrydowy w domowym zaciszu. Lakier hybrydowy jest bardzo specyficzny – układa się na płytce paznokcia w bardzo charakterystyczny sposób. Nałożenie go w taki sposób, aby wyglądał estetycznie, wcale nie jest takie proste. W związku z tym, nadal najczęściej taki manicure wykonywany jest w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Zyskujemy wówczas pewność, że manicure ten będzie trwały, będzie wykonany estetycznie, a co najważniejsze – będzie ozdabiał nasze dłonie, a nie je szpecił. A to przecież jest najważniejsze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/ metoda hybrydowa zdobienia paznokci.


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ Industrialna konsola z półką do przedpokoju