Szara kanapa tarasowa – jaki model wybrać?

Współcześnie stworzenie ciekawej aranżacji tarasu czy ogrodu nie jest wcale trudnym zadaniem. Chcąc cieszyć się słońcem podczas letnich dni warto wykorzystać propozycje topowych producentów mebli ogrodowych, którzy co sezon prezentują nam nowe kolekcje. Warto zainspirować się ich gotowymi propozycjami, które z pewnością pozwolą stworzyć ciekawe miejsce wypoczynkowe. Jakie meble wybrać?

Szara kanapa tarasowa idealna na lato!

Jedną z najchętniej wykorzystywanych na tarasach jest szara kanapa tarasowa. Elegancka kanapa w stonowanym kolorze doskonale komponuje się z otaczającą zielenią, zapewnia komfort i gwarantuje doskonały wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto dodać, że kanapy takie dostępne są w kilku opcjach. Jedną z najchętniej kupowanych jest kanapa technorattanowa – technorattan znany jest w Polsce od wielu lat, dzisiaj jednak producenci udostępniają go w odświeżonej wersji.

Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach, przez co są zabezpieczone przed działaniem wilgoci, pojawianiem się rdzy. Lekkie aluminium znacząco wpływa też na zmniejszenie wagi mebla. Na stelażach oparto tworzywo wierzchnie czyli plecionkę technorattanową. Plecionka wykonana jest z nieporowatego tworzywa syntetycznego, który nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatny na ścieranie. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, a sam kolor nie zmienia się nawet po wielu latach użytkowania.

Szare meble modułowe

Ciekawą propozycją są również kanapy modułowe, złożone z elementów, które w razie potrzeby możemy wykorzystywać samodzielnie. Meble modułowe oparte są na aluminiowych lub drewnianych stelażach, na wierzch zaś wyłożone są wygodnymi poduszkami i siedziskami. Meble modułowe to świetna opcja dla osób kreatywnych.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

efoxstory.com o.pl tanmeble.com.pl