Technorattanowy duży zestaw ogrodowy

Decydując się na zaaranżowanie przestrzeni przydomowej, warto postawić na duży zestaw ogrodowy. Rozbudowana kolekcja meblowa pozwoli na stworzenie idealnego miejsca do relaksu i przestrzeni, gdzie odpoczywać będą wszyscy domownicy. Dobrym pomysłem na nowoczesny ogród są meble technorattanowe!

Jak tworzony jest duży zestaw ogrodowy z technorattanu?

Meble technorattanowe znane są doskonale w Polsce od wielu lat. Dzisiaj projektanci oferują nowe, odświeżone kolekcje, które świetnie wpisują się w nowoczesne trendy. Meble takie odznaczają się elegancją, ale też wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Duży zestaw ogrodowy tego typu może składać się z elementów takich jak sofa ogrodowa, wygodne krzesła, stolik kawowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też obszerne sofy, na których wygodnie odpocznie kilka osób. Meble technorattanowe rewelacyjnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Kolekcje dostępne są w kilku kolorach, co pozwoli na dopasowanie mebli do już istniejących aranżacji. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, okrycie mebla to plecionka technorattanowa.

Duży zestaw ogrodowy pod pergolą

Pergole ogrodowe i tarasowe pozwolą na precyzyjne wyznaczenie przestrzeni wypoczynkowej oraz osłonięcie jej przed słońcem – mówią architekci tego typu rozwiązań. Nowoczesne pergole, pod którymi warto ustawić duży zestaw ogrodowy, wznoszone są modułowo, z elementów aluminiowych. Dach pergoli tworzą aluminiowe lamele – te obracają się wokół własnej osi. Tak zaprojektowany dach pozwala na regulowanie ilości światła, które wpada pod pergolę. Pergole mogą być dodatkowo uzupełnione o elementy takie jak ścianki boczne i frontowe.

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

anese-dev.com https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ mama.org