Urządzamy salon, czyli jakie meble do szarych ścian?

Wydawać by się mogło, że szare ściany totalnie nie pasują to żadnego pomieszczenia. Jest to kolor, który kojarzyć się może z czymś ponurym, przygnębiającym. Jeżeli jednak wybierzemy odpowiedni odcień szarego, to stworzymy wokół siebie bardzo klimatyczne pomieszczenie. Jakie meble do szarych ścian powinniśmy wybrać?

Szarość i szarość, czyli jakie meble do szarych ścian w salonie?

Pokój dzienny to jedno z najważniejszych pomieszczeń – niezależnie od tego, czy jest to małe mieszkanie, czy też wielki dom. Szare ściany w salonie to trafny i częsty wybór. Jakie meble do szarych ścian w pokoju dziennym będą idealnie wyglądać? Również takie w odcieni szarości. Jednak nie starajmy się wybierać wszystkiego w takim samym odcieniu, ponieważ zrobi się tutaj zbyt nudno. Bawmy się odcieniami, przy czym jednak nie przesadzajmy ze zbyt ciemnym szarym, ponieważ szybko osiągniemy efekt przygnębienia. Mamy stworzyć oazę spokoju, relaksu, gdzie z wielką przyjemnością będziemy przebywać. 

Różne faktury

Jakie meble do szarych ścian? Można postawić na takie, które mają różne faktury. A więc niech będą to szklane przeszklenia w szafkach, dzięki czemu bez otwierania będziemy wiedzieć co się tam znajduje. Przy okazji mogą to być szafki na eksponaty, które chcemy efektownie zaprezentować przed gośćmi. Mogą to być szafki z frontami we wzory (tutaj istnieje dowolność) lub też różnego rodzaju regały na których ustawimy dodatki w jasnych, pastelowych, ożywczych kolorach rozświetlających szarość panującą dookoła. 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

.fcbu.org ai-19.org awiepiszczy.com.pl