W poszukiwaniu idealnego ubezpieczenia medycznego

Dbałość o nasze zdrowie i dobre samopoczucie powinna być dla nas priorytetem – nie ma co do tego wątpliwości. Borykająca się z problemami polska służba zdrowia nie jest niestety w stanie zapewnić odpowiedniej opieki wszystkim obywatelom. Największe problemy to przede wszystkim brak specjalistów i długie kolejki do gabinetów, późne diagnozy i późne wdrażanie leczenia. Czy ubezpieczenie prywatne może zmienić tę sytuację?

Leczenie nie musi czekać!

Chcąc zapewnić sobie komfortowy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu oraz specjalistów coraz więcej osób decyduje się na wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego u prywatnego ubezpieczyciela. Sytuacja ta jest doskonale znana pracownikom dużych firm i korporacji zagranicznych, którzy takie ubezpieczenie mają proponowane wraz z podejmowaniem pracy. W przypadku osób prywatnych ubezpieczenie takie pozwoli nam znaleźć wyszukiwarka mfind.pl. Na podstawie naszego wieku oraz miejsca zamieszkania wskaże nam najkorzystniejsze pakiety, jak również od razu poda nam numer kontaktowy do najbliższego biura ubezpieczeniowego.

Co znajdziemy w pakietach medycznych ubezpieczeń prywatnych?

Bez względu na wysokość pakietu w każdej opcji możemy skorzystać z pomocy lekarza internisty, który będzie naszym lekarzem pierwszego kontaktu. Będzie on kierował nas do innych specjalistów, jak i wypisywał skierowania na badania laboratoryjne. W podstawowym pakiecie miesięcznym w kwocie ok. 40 zł miesięcznie znajdziemy trzech specjalistów, kilka wybranych zabiegów laboratoryjnych i zabiegów pielęgniarskich. Im wyższy pakiet, tym wyższa liczba zarówno lekarzy specjalistów, jak i zabiegów.

Rejestracja do lekarza może następować na dwa sposoby. Pierwszy to rejestracja telefoniczna, drugi – rejestracja poprzez dedykowany system internetowy. W drugim przypadku potwierdzenie wizyty dostajemy SMS-em.


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Industrialna konsola z półką do przedpokoju https://ciekawostki-porady.blogspot.com/