Wybieramy kokon na taras

Przydomowy taras to idealne miejsce do odpoczynku – zaaranżowanie tej przestrzeni nie sprawi nam wiele problemów. W ofercie producentów mebli ogrodowych znajdziemy wiele ciekawych kompletów oraz dodatków, które urozmaicą przestrzeń i sprawią, że stanie się ona bardziej funkcjonalna. Wśród rekomendowanych produktów coraz częściej wymienia się kokon na taras. Dlaczego?

Kokon na taras – wygodny fotel wiszący

Nie ma wątpliwości, że kokon na taras to jeden z najbardziej oryginalnych mebli dostępnych na polskim rynku. Ciekawa budowa oraz zastosowanie trwałych materiałów sprawia, że mebel ten cieszy się olbrzymią popularnością! Kokon na taras to wyjątkowy fotel zawieszony nad ziemią, co umożliwia specjalna konstrukcja. Kokon pozwoli nam oderwać się od ziemi i dosłownie bujać w obłokach! Wnętrze kokonu skutecznie ochroni nas przed promieniami słonecznymi, jak i silniejszymi podmuchami wiatru. Jego wnętrze możemy dodatkowo wypełnić wygodnymi poduszkami, pledami. Kokon na taras polubią zarówno dorośli, jak i dzieci!

Jak skonstruowany jest kokon na taras?

Konstrukcja kokonu nie jest skomplikowana: opiera się ona na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Materiał ten jest wysoce odporny na odkształcanie, wnikanie wilgoci czy korozję. Wierzch tworzy plecionka technorattanowa, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Plecionka posiada nieporowatą strukturę w związku z czym nie chłonie ona brudu czy wilgoci, a czyszczenie takiego mebla nie sprawia żadnego problemu. Warto również wspomnieć, że meble technorattanowe są wysoce odporne na promieniowanie UV: oznacza to, że nie płowieją one nawet po wielu latach użytkowania. Kokon na taras to mebel, który w okresie jesieni czy zimy możemy wnieść do mieszkania i użytkować przez cały sezon, jednocześnie urozmaicając przestrzeń mieszkalną.

 

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu zobacz