Jakie dekoracje tarasu latem nadadzą przestrzeni charakteru?

Stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej na tarasie jest dzisiaj niezwykle proste. Poza funkcjonalnymi meblami ogrodowymi warto postawić na dekoracje tarasu latem, aby przestrzeń na nabrała charakteru i wysokiej estetyki. Jakie propozycje mają dla nas topowi projektanci?

Dekoracje tarasu latem – poduszki, pledy, dywany

Zestaw mebli ogrodowych ozdobić można poprzez kolorowe poduszki, pledy i koce. Barwne poszewki tworzone są z trwałych materiałów, zabezpieczonych przed wnikaniem wilgoci, brudu. Tkaniny takie posiadają gęste sploty, przez co nie są również narażone na ścieranie. Poduszki dostępne są w licznych wzorach i kolorach – sprawdzą się zarówno jako dekoracje tarasu latem w przestrzeni minimalistycznej, skandynawskiej czy rustykalnej. Bez trudu znaleźć można poduszki pięknie zdobione, z motywami florystycznymi czy też ozdobnymi chwościkami.

Pledy i koce to druga propozycja na dekoracje tarasu latem. Pełnić będą one podwójną rolę. Poza podnoszeniem estetyki pozwolą one na zachowanie komfortu termicznego w czasie chłodniejszych wieczorów. Pledy pozwolą na wydłużenie miłego popołudnia w ogrodzie czy na tarasie i cieszenie się latem w pełni. Dobrym pomysłem okażą się też dywany dedykowane na taras – są one nie tylko oryginalną dekoracją, ale i elementem, który pozwoli nam wspierać odbudowę środowiska naturalnego. Dywany tarasowe są w całości tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu!

Kwiaty w donicach – piękne dekoracje tarasu latem

Dekoracje tarasu latem to nie tylko eleganckie tkaniny i dodatki – to również kwiaty, które przybliżą nas do natury. W eksponowaniu ulubionych roślin pomogą technorattanowe donice, które są uzupełnieniem kolekcji technorattanowych. Donice takie dostępne są w licznych rozmiarach, przez co bez trudu uda się dopasować model do oczekiwań. Alternatywą są nowoczesne donice z cementu oraz tworzyw syntetycznych.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ Industrialna konsola z półką do przedpokoju