Jakie szafki kuchenne do sufitu w bloku wybrać?

Bloków nie brakuje. To miejsca, gdzie znaleźć można mieszkania o małych powierzchniach, a także średnich. Rzadko kiedy ma się do czynienia z mieszkaniami o dużych powierzchniach, jak np. 100m2. Aranżując takie mieszkanie, należy starannie wybrać szafki kuchenne do sufitu w bloku.

Jasne szafki kuchenne do sufitu w bloku

Skoro ma się do czynienia z małą powierzchnią, wskazane są jasne barwy. Ciemne odcienie, które należą do grona awangardowych, nie znajdą tu swojego zastosowania w zdecydowanej większości. Ewentualnie, można zdecydować się na ciemne dodatki, które nie mogą jednak przytłaczać całego pomieszczenia swoją obecnością. Nie można przy tym zapomnieć o jednej zasadzie – mniej, znaczy więcej. Jak najbardziej są więc wskazane szafki kuchenne w typie minimalistycznym, w jasnych odcieniach, pozytywnie wpływających również na samopoczucie.

Oświetlona kuchnia

Skoro szafki kuchenne do sufitu w bloku zostały dopasowane, to czas na to, aby wybrać oświetlenie. Warto unikać takich lamp, które będą zbyt dużo światła rzucać na sufit. Lepiej wybrać coś wiszącego w dół. Coś, co promień światła będzie kierować do każdego kąta w kuchni. Warto również pomyśleć o punktowym oświetleniu LED. Takim, które może zostać umieszczone m.in. nad blatem roboczym, czy też w drzwiczkach szafek. Tak, podświetlane szafki to jedna z ciekawszych propozycji, jeżeli chodzi o styl nowocześnie minimalistyczny. Będzie to idealna propozycja do kuchni małych, które spotyka się zawsze na osiedlach mieszkaniowych. 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Industrialna konsola z półką do przedpokoju https://ciekawostki-porady.blogspot.com/