Urządź swój taras w nowoczesnym stylu

Nowoczesny taras jest przestrzenią, gdzie możemy nie tylko odpoczywać, ale również podawać pyszne posiłki, przyjmować gości, stworzyć przyjazne i bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci. Producenci mebli ogrodowych oddają w nasze ręce eleganckie meble ogrodowe i liczne dodatki, dzięki którym bez trudu wykreujemy przestrzeń naszych marzeń.

Zastanów się, jak chcesz odpoczywać

Podstawą w aranżowaniu przestrzeni są nasze oczekiwania i potrzeby. Na niewielkich tarasach musimy uważać z rozstawieniem i ilością mebli. Ich zbyt duża liczba sprawi, że ciężko będzie nam się poruszać po tej przestrzeni. Na dużych tarasach możemy pozwolić sobie na większą dowolność – taras w stylu nowoczesnym stworzymy dzięki sofie narożnej czy też nowoczesnym kompletom ogrodowym.

Wybierz meble technorattanowe

Topowi producenci proponują nam meble technorattanowe – tworzywo to jest w Polsce doskonale znane, jednak dopiero od kilku lat projektanci proponują nam meble technorattanowe w nowej odsłonie. Wszystko za sprawą doświadczonych projektantów. Ich propozycje to nowoczesne meble tarasowe, dopasowane do konkretnych potrzeb, a dodatkowo także profilowane. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na uszkodzenia i ścieranie – ma nieporowatą strukturę, która nie chłonie brudu i wilgoci, jest ona również odporna na silne promieniowanie słoneczne. Meble technorattanowe oparte są na lekkich stelażach aluminiowych malowanych proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla, co przekłada się na jego prostsze podnoszenie czy przenoszenie.

Aby podnieść estetykę otoczenia na tarasie możemy umieścić lampiony ze świecami wewnątrz – będą one tworzyć wspaniały nastrój wieczorami. Nad naszymi głowami możemy rozpiąć dach pergoli ogrodowej.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Industrialna konsola z półką do przedpokoju https://ciekawostki-porady.blogspot.com/